Vakances

SIA “Ditra Networks” liecina, ka mēs augsti novērtējam katra darbinieka zināšanas, iemaņas, izglītību un ieguldījumu darbā. Uzņēmuma viena no pamata vērtībām ir saliedēts profesionāļu kolektīvs. Mēs rūpējamies par taisnīgu un vienlīdzīgu attieksmi kolektīvā. Nodrošinām papildus apmācību iespējas un rūpējamies par savu darbinieku darba drošību un nekaitīgu veselībai darba vidi.

Ja redzat sevi mūsu komandā, vienā no darbības virzieniem, sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu: darbs@ditra.lv
Jūsu CV noteikti tiks pamanīts, un mēs ar Jums sazināsimies tiklīdz atvērsies vakance

- Elektromontieri  (aprakstu skatīt šeit);
- Elektroinženieri  (aprakstu skatīt šeit);

Studentiem un jauniem specialistiem:

Meklē pieredzi domājot par nākotni? Ieskaties!!! Uzņēmums atbalsta jauno speciālistu sagatavošanu mūsu darbības nozarē, organizējot jaunas darba un prakses vietas, daloties ar savu pieredzi.

Uzņēmumā vienā no tehniskajām bāzēm ir izbūvēts specialais GVL trenažieris, kur studenti kopā ar prakses vadītājiem var sagatavoties praktiskajām darbam, droši pamēģināt un izprast iespējami nākotnes darba specifiku.

Mācību ekskursija uz 20kV SP4083”Lutriņi” un a/st. Nr.52 “Skrunda”

2018.gada 5. decembrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros tika rīkots karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kā kļūt par labu speciālistu”.

APM Apraksts
skatīt šeit